Reference

Dne 13. 2. 2024 jsme byli pozváni na hudebně výchovný koncert Škola rytmu pod taktovkou Pavla Břízy, který se rozhodl přiblížit žákům magický svět rytmu a bubnů neformálním a zábavným způsobem. Pavel Bříza vstoupil do místnosti s úsměvem na tváři a nadšením v očích, připravený rozproudit vášeň pro hudbu u všech přítomných. Vrcholným okamžikem dne byla možnost zkusit si hrát na plnohodnotnou bicí soupravu. Žáci se postupně střídali za bicími a pod vedením Pavla Břízy se ponořili do světa pulsujícího rytmu. Po skončení koncertu bylo všem jasné, že hudba a rytmus má moc spojit lidi a rozjasnit jejich den. Díky výchovnému koncertu si žáci odnesli nejen nové znalosti o hudbě, ale také spoustu radosti a inspirace k dalšímu objevování světa rytmu a bicích nástrojů.

kolektiv učitelů 1. stupně

Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná 4

V pátek 26. 1. 2024 proběhl ve školní družině hudební projektový den. Opět jsme si pozvali odborníka na slovo vzatého, pana Pavla Břízu, který nejmladší žáky příjemným odpolednem provázel.

Program byl zaměřen na rytmické nástroje. Hlavním bodem pak byla hra na bicí soupravu. Ale žáci si mohli vyzkoušet i jiné rytmické nástroje a předměty. Škola rytmu všechny zaujala a možná se časem mezi našimi žáky objeví nový John Bonham, Ringo Starr nebo Pavel Bříza. 

Paní učiteky

Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Vážený pane Břízo, málokdy bývám nadšená z programu, ale dnes Vám musím poděkovat a pochválit. Výborně sestaveno přesně pro děti, zkrátka profesionál. S radostí Vás doporučím dál. I. Vodáková

Mgr. Ivana Vodáková

Ředitelka ZŠ a MŠ Nové Syrovice

Krásný den! Ještě jednou moc děkujeme za dnešní skvělý program na děti udělal dojem, ještě odpoledne chtěly tančit a bubnovat. Děláte svoji práci úžasně posíláme jako poděkování pár obrázků od dětí

Bára

Učitelka MŠ Elišky Přemyslovny, Brno

Dne 2. května 2022 se v naší škole uskutečnil Projektový den "ŠKOLA RYTMU" a už sám název napovídá, na co byl zaměřen.

Všichni žáci si pod vedením zkušeného muzikanta a lektora "ŠKOLY RYTMU" pana Pavla Břízy mohli vyzkoušet a poslechnout, jak se dá zapojit celé tělo a příjemně se zaposlouchat i do takových nástrojů, o kterých se mnoho lidí domnívá, že jsou hlučné.

Bubny, bonga, činely a také hra na vlastní těla rozezvučely a rozhýbaly v rytmu pohody všechny žáky i dospělé.

Moc příjemné dopoledne, děkujeme :-)

Mgr. Alena Machulková

ZŠ Čtverka Uherský Brod